30 Kasım 2010 Salı

GÜLİN & YENİÜRÜN.COM'DAN 2 KİŞİYE HEDİYE

2 KİŞİ TV'LERDE SATILAN ÜRÜN OLAN SHOES UNDER KAZANACAK..

SHOES UNDER NE DERSENİZ..KISACA BÜTÜN AYAKKABILARINIZI PRATİK BİR ŞEKİLDE 

SAKLAMANIZA YARDIMCI OLACAK BİR ÜRÜN.. 

-

-

Shoes Under Portatif Ayakkabı Saklama Hurcu


Yazın kışlık, kışın yazlık ayakkabılarınızı nereye koyacağınızı bilemiyor, kendi kutularında sakladığınızda oluşan toz yığınından ve kapladığı büyük hacimden bıktınız mı? Durun şimdi Shoes Under var!


Shoes Under fermuarlı bir ayakkabı muhafaza hurcudur. Shoes Under içerisine 12 çift ayakkabı alır. İçerisine konulan ayakkabıları tozdan, rutubetten ve her türlü dış etkenden koruduğu gibi kapladığı ufak alan ile size daha geniş mekanlar kazandırır.


Shoes Under hem ayakkabılarınızın oluşturduğu dağınıklığı ortadan kaldırır, hem de ayakkabılarınızın bozulmadan ve deforme olmadan muhafazasını sağlar. Üstelik nefes alabilen dokusu sayesinde ayakkabıların koku yapmasına da engel olur.


Üstelik Shoes Under yer kaplamayan yapısı ve kompakt boyutları ile yatağınızın altına, dolabınızın içine veya üstüne rahatlıklar sığar.


Paket İçeriği: 1 Adet 12 Çift Ayakkabı İçin Shoes Under


 KAZANMAK İSTERSENİZ ŞARTLARIMIZ İSE ŞÖYLE:

*KAMPANYAYI BLOG YADA FACEBOOK HESABINIZDAN DUYURMANIZ..

*HERGÜNYENİÜRÜN FACEBOOK GRUBUNA KATILMANIZ..ARKADAŞLARINIZA ÖNERİP,BEĞENDİNİZ 1 ÜRÜNÜ FACEBOOK PROFİLİNİZDE PAYLAŞMANIZ..

* HERGÜNYENİÜRÜN.COM'A ÜYE OLUP,1 ÜRÜNE YORUM YAZMANIZ..


DUYURU LİNKİNİZ,FACEBOOK PROFİL PAYLAŞIM LİNKİNİZ VE YORUM YAZDIĞINIZ ÜRÜNÜ BELİRTEREK AD-SOYAD MAİL ADRESİ BELİRTEN BİR YORUMU BU POSTA EKLEMENİZ YETERLİDİR..

KAMPANYAMIZ 1 AY SÜRELİ.. 

KARGO FİRMAMIZA AİT..

HERKESE BOL ŞANS.. 


http://gulininpenceresi.blogspot.com/2010/11/hergun-yeniuruncomdan-2-kisiye.html

Hiç yorum yok: